zł209.82
  • W magazynie
  • w300



cechy kompaktowa konstrukcja Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT oraz JIS zgodności wysoka precyzja wyrównanie Low insertion i zwrotu strat i back refleksji wybór obudowa z metalu lub tworzywa sztucznego, zamontować stylów i opcje kołnierza
zastosowania : FTTH PON (GPON/EPON) sieci Systemu CATV sieci telekomunikacyjnych Sieci Lokalnej (LANs) Metro sieci przetwarzanie danych sieci przemysłowe, wojskowych i medycznych sprzęt Test
dane techniczne parametr LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MU MTRJ E2000 SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC APC wstawiania Strat (Typowy) (dB) ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 3 ≤0. 3 Return Loss (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 zamienności (dB) ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 powtarzalność (dB) ≤0. 2 ≤0. 2 ≤0. 2 trwałość > 1000 > 1000 > 1000 Temperatura pracy (° C) -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 Temperatura przechowywania (° C) -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
ograniczona Gwarancja różne produkty mają różne ograniczoną gwarancję. w zależności od różnych materiałów i workmanships, wykorzystanie stopa, o dostępności części zamiennych jest zróżnicowana od różnych produktów. w Światłowodowy Sprzedaży, dla większości przedmiotów cieszyć jeden rok ograniczonej warrangty, dla narzędzia i inne cusumables enjoyy a 30 dni wymiany i polityki powrotów. niestandardowe zamówienia nie mogą być returend, czy może nie działać prawidłowo. ten Ograniczonej Gwarancji podane są zgodne ze wszystkimi innymi gwarancje, ekspresowe i/lub do zrozumienia i w maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo, Światłowody disclaims Sprzedaży wszystkie inne gwarancje, wyrażone i/lub do zrozumienia, w tym gwarancja merchantability i fitness dla każdego określonego celu. nie pracownik z Fiberstore ma władzę, aby zmodyfikować verbally tej Ograniczonej Gwarancji. wszystkie indziej nie wytrzymać, przyjmowania produkty z Włókna Światłowodowe Sprzedaży, stanowi przyjęciu tej Ograniczonej Gwarancji. Metoda płatności obecnie, możesz zapłacić przy użyciu Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, kart debetowych Maestro, WebMoney i przelew bankowy. więcej opcji płatności będą dostępne w przyszłości. Czas dostawy międzynarodowy transport i obyczajów w niektórych przypadkach, należności celnych przywozowych, wartości Dodanej Podatku, i inne opłaty mogą wystąpić duing import produktów przez swojego kraju przeznaczenia, te koszt są w gestii odbiorcy. w celu uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z lokalnym celnej lub odwiedzenia ich oficjalnej stronie internetowej. kilka razy, czas opóźnienia dostawy również może być spowodowane custome odprawy.


  • Typ złącza: LC/UPC
  • Nazwa marki: TARLUZ
  • Numer modelu: TL-LC-DX-P

  • Typ jednostki: lot (50 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.8kg (1.76lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty